83442339
YGS Kitap Önerileri

YGS Tarih Kitap Önerileri

YGS Tarih Kitap Önerileri

Konu Anlatım

ygs-guvender-tarih-konu-anlatim

 

Güvender YGS Tarih Konu Anlatım:Renkli içerik,öğrencileri sıkmayan sade anlatımıyla konuları büyük bir ustalıkla ele alan Güvender Yayınları sınavda full çekmek isteyen öğrencilerin sık başvurdukları kaynakların başında gelmektedir.

fem-ygs-tarih-konu-anlatimFem Simetri Tarih Konu Anlatım:Yine doyurucu içeriğe sahip olan bir kitapla önerilerimize devam ediyoruz . 🙂 Fem Yayınları piyasada genel olarak en fazla satan yayın evlerinden, bunun en önemli nedeni ise kaliteli kitaplar hazırlamasından kaynaklıdır.Kesinlikle alınması gereken bir kitap.Konu anlatımı sırasında sayfa kenarlarında ufak ufak notlarla o konudaki bilgi eksiliğini minimuma indirmeyi hedefleyen Fem Yayınları yine başarılı bir kitaba imza atmışlar 🙂


Soru Bankası

korfez-tarih-soru-bankasi

 

Körfez YGS Tarih Soru Bankası:Körfez Yayınlarının tüm YGS-LYS soru bankası kitaplarında olduğu gibi bu kaynakta beraberinde bir tane DVD ile gelmektedir.Kaliteli sorularla donatılmış bu kaynak elinizde bulunması gereken kaynaklardan.

palme-ygs-tarih-soru-bankasi

 

Palme YGS Tarih Soru Bankası:İçerinde ÖSYM’nin sevdiği soru tiplerini barındıran bu kaynak , YGS Tarih sınavında yüksek netler hedefleyen öğrenciler için kesinlikle önerebileceğim soru bankalarındandır.

 

 

 


Deneme

karekok-ygs-tarih-denemeleri

 

YGS Tarih Karekök Denemeleri:Çözümlü olarak yayınlanan bu kitap çözemediğiniz soruları zaman kaybetmeden çözmenizi sağlayacaktır.Kaliteli sorulardan oluşan bu deneme seti mutlaka alınıp çözülmelidir.

guvender-ygs-tarih-denemeleriGüvender YGS Tarih Denemeleri:Yine çözümlü bir deneme seti olan Güvender Denemeleri her konu bitirdiğinizde çözüp konuyu akılda kalıcı hale getirebilirsiniz.

bilfen-ygs-tarih-denemeleri

 

Bilfen YGS Tarih Denemeleri:30’lu olan bu deneme aylık programınızın aralarına serpiştirilip çözülebilir.

Bu konu hakkında yazmış olduğum “Konu Dağılımı” adlı yazımı buradan okuyabilirsin.

Seninde önerebileceğin YGS Tarih kitapları varsa yorumda belirtirsen senirim 🙂

Konuyu Sosyal Medyada paylaşmaya ne dersin?


Bu konu hakkında duygularını bizimle paylaş.
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid

Yazar Hakkında

Erkan Eroğlu

SoranÖğrenci.com kurucusu.

15 Yorum

Yorum Yap