83442339
YGS Kitap Önerileri

YGS Matematik Kitap Önerileri

YGS Matematik Kitap Önerileri

Konu Anlatım

fem-ygs-mat

 

 

Fem Simetri YGS Matematik:YGS sınavına hazırlananların genelinde  olan bir kaynaktır.Konuları büyük bir ustalıkla anlatan Fem Yayınları sizi izlediğiniz bu yolda emin adımlarla amacınıza götürebilir.

 

 

antremanlarla-matematik

 

Antrenmanlarla Matematik Serisi: “Matematikden anlamıyorum ya.“,” Bir türlü şu dersi yapamıyorum“, “Matematik bana göre değil!” gibi cümleleri çevrenizde çokça duyduğunuza eminim, o kişiler genel olarak temeli zayıf olan kişilerdir ve tam olarak onlar için büyük bir ustalıkla hazırlanan bu kitap kesinlikle  matematik temelinizi sağlam olarak kurmanızı sağlayacaktır.

 

 


Soru Bankası

ygs-fem-konu-ozetli

 

 

YGS Fem Konu Özetli Soru Bankası:Testlere geçmeden önce o testin içeriği hakkında 1-2 sayfa konu anlatım ve formüller vermektedir.Konu başına yaklaşık 10 test bulunmaktadır.Konular kolaydan zora hatta en zora doğru gitmektedir yani o konuda aklınıza gelebilecek tüm soru tiplerini görmüş olursunuz.

 

ygs-korfez-matematik-soru-bankasi

 

YGS Körfez Matematik Soru Bankası:Kitabın yanında ek olarak verilen CD ile çözemediğiniz soruları sorunun nasıl çözüldüğünü CD’den izleyebilirsiniz, aman ha bi soruyu çözemedim diye hemen cd’ye sarılmayın unutmayın ki bu sorular insanların çözmesi için hazırlanmış sorulardır.

 


Deneme

ygs-palme-deneme

 

YGS Palme Yayınları Denemeleri:Bu deneme seti  öğrencilere YGS Matemetik konusunda farklı bakış açıları kazandırmaktadır.Çok farklı soru tipi vardır, eminiz ki bu deneme setini çözerken “Ben matematik çözmüyomuşum ya!” gibi düşünceleri kapılabilirsiniz.

 

ygs-matematik-karekok-deneme

 

YGS Karekök Yayınları Denemeleri:Orta seviyede bir deneme setidir.Netlerini artırmak isteyenlerin kullanabileceği deneme kaynağıdır.Bildiğiniz üzere Karekök Yayınları sınav sistemlerinde önde gelen yayın evlerindendir.

 

 

Bu konu hakkında yazmış olduğum “Konu Dağılımı” adlı yazımı buradan okuyabilirsin.

Seninde önerebileceğin YGS Matematik kitapları varsa yorumda belirtirsen sevinirim. 🙂

Konuyu Sosyal Medyada paylaşmaya ne dersin?


Bu konu hakkında duygularını bizimle paylaş.
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid

Yazar Hakkında

Erkan Eroğlu

SoranÖğrenci.com kurucusu.

7 Yorum

Yorum Yap